اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

دکتر حمیدرضا فلاحی

بهترین جراح بینی در اهواز

بهترین جراح بینی در اهواز

با توجه به آمار گزارش شده از جراحی بینی به این نتیجه رسیده ایم که ایران در صدر جدول قرار دارد و اکثراً افراد اعم از خانم یا آقا جهت رفع مشکلات بینی شان تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از سایت دکتر حمیدرضا فلاحی بهترین جراح بینی در اهواز بازدید نمایید.

پیامدهای عدم توجه به انتخاب بهترین جراح بینی

چنانچه در انتخاب بهترین جراح بینی دقت نکنید در آینده شاهد پیامدهایی مانند فرم نازیبای بینی، نامتقارن بودن بینی، بینی نوک تیز و مواردی از این قبیل خواهید شد که در نتیجه نارضایتی شما را به دنبال دارد.

نقش مهارت جراح در عمل جراحی بینی

توصیه ما به شما این است که پیش از انجام جراحی بینی لیستی از مجرب ترین و ماهر ترین پزشکان در این زمینه فراهم آورید و اطلاعاتتان را در موردشان تکمیل کنید.

بینی از مهمترین اجزای صورت است زیرا در مرکز صورت قرار دارد و یک جراح بینی برجسته به این موضوع دقت می کند که بینی با سایر اجزای صورت تناسب داشته باشد تا زیبایی و جذابیت صورت حفظ شود و در واقع جراح زیبایی بینی با ترکیب علم و هنر نتیجه ی عمل را با رضایت بیمار به سرانجام می رساند.

بهترین جراح بینی کیست؟

بهترین جراحی بینی به عملی می گویند که در آن بیمار از نتیجه کمال رضایت را کسب کند و بهترین جراح بینی کسی است که این نتیجه را رقم می زند. مطمئن ترین روش برای شناخت پزشک مراجعه به مطب او و تشکیل جلسه آشنایی با او و نمونه کارهای اوست تا متوجه شوید باب میل شما هستند یا خیر، شما با مراجعه به مطب می توانید نمونه کارهای پزشک را به صورت حضوری مشاهده کنید و حتی با آنها صحبتی کوتاه نیز درباره رضایت یا عدم رضایتشان از جراحی بینی داشته باشید سپس تصمیم نهاییتان را بگیرید.

از نکات مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که از پزشکتان توقعات منطقی داشته باشید و به این موضوع کنید که بینی شما گوشتی است یا استخوانی و نتیجه ی کار را تخمین بزنید.

نتیجه گیری

از مهمترین وظایف جراح این است که به شما اطمینان خاطر بدهد و تمام استرس های شما را رفع کند. عامل بعدی همکاری بین جراح و شماست که باید هر دو رعایت کنید تا موجب رقم زدن موفقیت در جراحی شوید. یک جراح خوب باید غیر از متخصص بودن از نظر اخلاقی نیز مشکلات بیمار را برطرف کند، به خوبی با او مشورت کند و در هنگام مشاوره منافع شخصی اش را در نظر نگیرد و در تصمیم گیری فرد متقاضی به او کمک کند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.