اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

از مهمترین عوامل زیبایی چهره داشتن چانه ی متناسب با صورت است.برای تعیین اندازه ی مناسب چانه تحقیقاتی توسط پزشکان و جراحان صورت گرفته است که از این تحقیقات در عمل های جراحی و یا پروتزهای بدون نیاز به جراحی که با تزریق صورت می گیرند، استفاده می کنند. در گذشته تنها راه تصحیح فرم چانه عمل جراحی بود ولی امروزه با بهره گیری از تزریق چربی یا ژل به چانه در مدت زمان کوتاه تر و درصد ریسک پایین تر به نتیجه ی مورد نظر دست یافت. ماندگاری این روش بین ۱۲ الی ۲۴ ماه است (روش تزریقی دائمی نیست).

برای زیبایی چانه روشهای مختلفی وجود دارد: عمل زیبایی چانه (روش جراحی و از طریق کاشت یا ایمپلنت) و روش بدون جراحی و از طریق تزریق ژل یا چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

چگونگی انتخاب روش انجام عمل زیبایی چانه

برای اینکه در این امر به نتیجه ی دلخواهتان دست بیابید از پزشکتان کمک بخواهید تا در تصمیم گیری نهایی به شما یاری برساند. پزشک با در نظر گرفتن اندازه صورت، شلی یا سفتی پوست صورت و حجم صورت روش درمانی مناسب را به شما پیشنهاد می کند و تمام مزایا و معایب هر روش را جداگانه برای شما شرح می دهد.

روش انجام تزریق چربی به چانه

طریقه ی انجام به این صورت است که ابتدا پزشکان ماده بی حسی را در موضع تزریق می کنند سپس از چربی بدن خودتان بر می دارند و با تزریق به چانه باعث می شوند حجم چانه افزایش بیابد و تناسب صورت به بهترین شکل خود را به نمایش بگذارد. تزریق ماده ی بی حسی پیش از عمل درد و ناراحتی احتمالی ناشی از این روش را به حداقل می رساند.

مشاوره ی پیش از عمل

بعد از اینکه تحقیقات لازم را به عمل آوردید و پزشکتان را انتخاب کردید نزد او می روید و با او جلسه ی مشاوره برگزار می کنید. هر سؤالی در رابطه با پروتز چانه دارید پیش از انجام عمل از او بپرسید و مطمئن باشید پزشک وظیفه ی خود می داند که تمام اطلاعات خود در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد و تمام نگرانی ها و استرس های شما را رفع کند.

در این جلسه سوابق پزشکی و جراحی های پیشینتان را به دکتر خاطرنشان می کنید و وضعیت پزشکی (داروهای مصرفی و …) و سلامت جسمانیتان را برای دکتر روشن می کنید. در این جلسه با دکتر صادق باشید.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.