اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان اول از همه نیازمند این است که جراح تفاوتهای بین جراحی بینی زنان و مردان را بداند و به خوبی نکات لازم را رعایت کند. در گذشته متأسفانه علم به این قضیه وجود نداشت و بعضاً دیده می‌شد آقایانی که جراحی بینی انجام داده بودند، حالت صورت و بینی‌شان ظریف، فانتزی و حتی گاهی عروسکی می‌شد و در نتیجه‌ی عمل بینی دچار تو رفتگی پره‌های بینی و تغییر صدا می‌شدند.

جراحی بینی آقایان

اهداف عمل جراحی بینی آقایان

هنگام انجام عمل جراحی بینی روی آقایان اولین قدم برطرف کردن مشکلات ساختاری، فرمی و عملکردی است چنانچه در عملکرد و جذابیت صورت خللی وارد نشود. دومین قدم برآورده کردن درخواست‌ها و سلیقه‌ی بیمار است تا عمل با کسب رضایت او همراه باشد. در عمل جراحی بینی آقایان تلاش می‌کنیم فرم حاصل از جراحی، طبیعی باشد و حالت مردانه چهره را تحت تأثیر قرار ندهیم، ولی اگر بیمار شخصاً متقاضی بینی‌های فانتزی و عروسکی باشد وظیفه‌ِ‌ی پزشک جراح بینی آگاه ساختن او از عواقب تصمیمش است، (به طور مثال کوچک کردن بیش از اندازه بینی آقایان موجبات مشکلات تنفسی شدیدی را فراهم می‌آورد) و اگر بیمار متقاعد نشد پزشک ناچار به اجرای سلیقه‌ی اوست.

مشکل پزشکان با بیماران آقا

آقایان معمولاً عادت ندارند آنچه را در ذهن دارند به طور کامل و واضح عنوان کنند و این در حالی است که بیماران خانم آنچه می‌خواهند را کاملاً برای پزشک توضیح می‌دهند و حتی گاهی از عکس نیز برای مجاب کردن پزشک خود استفاده می‌کنند.

خصوصیات یک بینی مناسب برای آقایان

  • زاویه‌ی بین بینی و پیشانی آقایان در مقایسه با خانمها باید تندتر باشد.
  • بینی آقایان باید از خانم‌ها کشیده‌تر باشد.
  • پل بینی آقایان باید از خانم‌ها مستحکم‌تر و بلندتر باشد.
  • زاویه‌ی بین لب بالا و بینی آقایان باید حادتر و حدود ۹۰ درجه باشد.
  • بینی آقایان باید استخوان‌های محکم‌تر و غضروف‌های بادوام‌تر داشته باشد.
  • آقایان اکثراً بینی‌های محکم و حجیم را می‌پسندند.
  • نوک بینی در آقایان نباید زیاد سر بالا باشد.
  • بینی آقایان باید از زاویه‌ی نیم رخ دارای شیب ملایم باشد.

اگر کل موارد بالا توسط جراح بینی رعایت شوند آقایان به نتیجه‌ی ایده‌آل خود از عمل بینی خواهند رسید.

آناتومی بینی آقایان

یکی از دلایل اصلی که آقایان سراغ عمل جراحی بینی می‌روند شکستگی بینی است، که علاوه بر ایجاد ایرادات ظاهری، مشکلات تنفسی حاصل از انحراف بینی نیز به وجود می‌آورند. این شکستگی‌ها معمولاً به دلیل انجام ورزش‌های سنگین و فعالیت‌های سخت ایجاد می‌شوند.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.