اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه و ابرو

لیفت شقیقه و ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

با دستان خود به آرامی شقیقه خود را بالا بکشید. این کار باعث جوانسازی و جذابیت بیشتر صورت شما می شود؟ کاری که لیفت شقیقه ، ابرو و پیشانی با صورت شما میکند نیز دقیقا مشابه همین عملکرد است .   لیفت شقیقه که به عنوان “لیفت تمپورال ابرو و چشم” نیز شناخته می شود ، یک عمل جراحی پلاستیک است که با هدف لیفت صورت، ابرو و چشم را به سمت بالا و شقیقه ها می کشد.

این جراحی از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی و سفت شدن پوست اطراف شقیقه را نیز به دنبال دارد. این لیفت بیشتر برای افتادگی ابرو، چروک پیشانی و شقیقه مورد استفاده قرار میگیرد. لیفت شقیقه هم به تنهایی و هم با لیفت پیشانی قابل انجام است و در صورتیکه این دو باهم انجام شوند، تاثیر بسزایی روی جوانسازی صورت شما دارد.

دکتر حمیدرضا فلاحی ، متخصص جراحی فک و زیبایی صورت ، بینی و ایمپلنت دندان در اهواز

تماس : ۰۶۱۹۱۰۱۰۰۹۵

آدرس : اهواز – کیانپارس – خیابان پهلوان شرقی – ساختمان جام جم – طبقه ۳ – واحد۱

جراحی لیفت شقیقه ، ابرو و پیشانی در اهواز

در این عمل، پزشک با احتیاط و دقت فراوان، لایه های زیر پوست پیشانی و شقیقه فرد را لیفت میکند تا این خطوط از بین بروند و ظاهری جذاب ایجاد شود. در روش‌های قدیمی لیفت صورت و گردن، برش‌های لیفت شقیقه معمولاً ادامه همان برش‌های لیفت صورت بود. زمانی که بافت صورت به این شکل کشیده می‌شود، خطر کشیده شدن غیرطبیعی خط ریش هم وجود دارد. بنابراین در شیوه‌های مدرن از برشی مجزا در ناحیه موهای شقیقه استفاده می‌شود. در تکنیک‌های جدید با جراحی لایه‌های زیرین صورت با احتیاط تمام لیفت و کشیده می‌شوند. هنگام این عمل، در ناحیه شقیقه فرد برش های ریزی ایجاد میشود و  پزشک با کشیدن این لایه ها، در جهت حذف چروک ها و خطوط پوستی تلاش میکند.

مزایای جراحی لیفت ابرو، شقیقه و پیشانی

  • بهبود خطوط چهره
  • ایجاد تقارن بیشتر روی صورت
  • بهبود شل شدگی و افتادگی پوست ها
  • ایجاد جای زخم و اسکار بسیار ناچیز
  • کلاژن سازی پس از انجام عمل لیفت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.