اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبای پلک

جراحی زیبای پلک

چه تفاوتی ظاهری بین پلک جوان و پلک در سنین بالاتر است که ما را نیازمند به جراحی و اصلاح آن می نماید ؟، آیا از افتادگی پلک تان رنج می برید ؟ و تورم پلک هایتان ناراحتتان می کند ؟ آیا می دانید این مشکل راه حل دارد ؟

یکی از آثار عمده پیری پوست صورت افتادگی پلک ها، افزایش چین خوردگی و تورم یا پندیدگی پلکها و زیرچشم می باشد . این عارضه می تواند توسط جراحی به راحتی قابل تداوی می باشد . یک تغییراتی در طی سن و در تمام بافت ها پیش می آید، وقتی ما به مرور به مرز میانسالی می رسیم اولا کلاژن پوست به بتدریج ضعیف می شود و یک پوست در ناحیه پلک یک پوستی است که صاف و براق باشد، خیلی شفاف، بدون چروک و زیرساخت محکم داشته باشد . این چین و چروک و تغییرات یک تفاوت میان یک فرد جوان و یک فرد پیر است .

جراحی زیبایی پلک
جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یگانه راه حل است . در این جراحی پوست اضافی و چربی تحت جلدی برداشته می شود . سپس ساحه کوک زده می شود و پلاستر چسبانده می شود . بعد از یک هفته بخیه ها و پلاستر برداشته می شود و شما دارای پلک صاف و زیبا می شوید.

سوالات رایج جراحی زیبایی پلک

بعد از جراحی زیبایی پلک چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

مراقبت های بعد از جراحی پلک یک امر ضروری و تکمیل کننده جراحی می باشد و رعایت نکات و توصیه های پزشک بعد از جراحی را جدی بگیرید .

بهتر است دو تا سه روز بیمار در حالت دراز کش کامل قرار نگیرد و موقع دراز کشیدن سر بیمار حدود سی درجه از تمام بدن بالاتر باشد . مخصوصا در بیست و چهار ساعت اول از کمپرس سرد در نواحی اطراف چشم و ابرو استفاده نمایید و این کمک می کند تا ورم ها خیلی زیاد و آزار دهنده نباشد .

حدود سه تا پنج روز با تجویز پزشک در صورت درد می توانید از مسکن و آنتی بیوتیک استفاده نمایید .

بیمار یک روز بعد از عمل می تواند استحمام نماید و شستشوی محل زخم هیچ مشکلی برای زخم ایجاد نخواهد کرد . حدود پنج روز بعد از عمل پلک بخیه ها کشیده می شود و بیمار می تواند بعد از پنج روز فعالیت های خود را انجام دهد . بعد از انجام جراحی از دیدن طولانی مدت تلویزیون و نور آفتاب خودداری کنید .

جراحی زیبایی پلک برای کسانی که قبلا برای درمان آب مروارید چشم اقدام کرده اند مشکلی ایجاد نمی کند ؟

می توان گفت این سوال، جز سوالات شایع می باشد . در پاسخ باید چنین گفت که افرادی که درمان کاتاراکت و یا آب مروارید داشته اند بدون هیچ مشکل و نگرانی می توانند جراحی زیبایی پلک را انجام دهند .

در صورت اینکه بوتاکس زده ایم و اثر آن هنوز وجود دارد آیا می توان جراحی زیبایی پلک انجام داد ؟

تا زمانی که اثرات بوتاکس وجود دارد و وضعیت پلک و ابرو در حالت طبیعی نیست به همین دلیل ارزیابی جراح برای مقدار، نوع و ناحیه برش دچار مشکل می شود و نباید این کار را انجام دهد . زمانی که جراحی پلک را انجام داده اید بعد از گذشت یک تا دو هفته می توانید تزریق بوتاکس را داشته باشید .

دکتر حمید رضا فلاحی جراح زیبایی فک و صورت در اهواز با استفاده از متد های نوین به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۳۳۳۸۶۶۷۵-۰۶۱ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

آیا جراحی زیبایی پلک عوارضی دارد ؟

می بایست گفت جراحی زیبایی پلک یکی از جراحی های بی عارضه و بی خطر می باشد و گهگاهی ممکن است عوارضی جانبی نظیر: نرسیدن دو پلک اتفاق بیفتد که این عارضه ناشی از ورم بعد جراحی می باشد و از دیگر عوارض جانبی کبودی است . لازم ذکر است، عوارض جانبی موقتی بوده و بعد مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و جایی هیچ گونه نگرانی نمی باشد .

هزینه جراحی زیبایی پلک چقدر است ؟

هزینه جراحی زیبایی پلک به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال: هزینه جراحی پلک بالا با پلک پایین متفاوت است و از دیگر عوامل موثر در تعیین هزینه جراحی، روش جراحی می باشد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی زیبایی پلک به جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در اهواز مراجعه نمایید.

برخی از خدمات دکتر حمیدرضا فلاحی :

جراحی بینی گوشتی

بلفاروپلاستی

بارداری و جراحی بینی

جراحی زیبایی چانه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.