اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک (Blepharoplasty) یک روش زیبایی مینیاتوری برای برطرف کردن افتادگی پلک بالا و رفع پف آلودگی پلک پایین است . در طی این جراحی که عمدتا تحت بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به بیهوشی ندارد پزشک پوست اضافه فضای اطراف چشم را برمی دارد . در موقعی که پف آلودگی وجود دارد که ناشی از چربی زیر پلک است این چربی ها را تخلیه می کنیم .

بهتر است برای عمل زیبایی پلک از نخ های غیر قابل جذب استفاده شود که معمولا روز سوم تا پنجم کشیده می شود . دوره نقاهت این بیماری خیلی کوتاه مدت است . تورم و کبودی دیده نمی شود . اگر بیمار مصرف داروهای مثل: ایبوپروفن یا بروفن یا سایر داروها را نداشته باشد و در صورت مصرف آسپرین چند روز قبل از عمل آن را قطع کند، معمولا کبودی بعد از عمل جراحی بسیار مختصر خواهد بود .

در صورتی که بیمار نیاز به جراحی چهار تا پلک را داشته باشد، در شرایط خاصی می توان هر چهار تا را با هم جراحی کرد . پانسمانی روی چشم گذاشته نمی شود  و چشم بیمار بعد از جراحی باز است ولی پانسمان خاصی روی پلک گذاشته می شود .

هزینه جراحی زیبایی پلک
هزینه جراحی زیبایی پلک

زمان مناسب انجام جراحی زیبایی پلک

این جراحی زیبایی هیچ گونه محدودیت سنی بعد از ۱۸ سالگی ندارد و برخی از افراد به صورت ارثی دچار افت پلک هستند که حتی در سنین جوانی مشهود است .  در این افراد بدون در نظر گرفتن فاکتور سن می توان افتادگی پلک بالا را برطرف کرد .

در افرادی که سنین خیلی بالایی دارند جراحی افتادگی پلک بالا یک مقداری در ایجاد دید بهتر به آن ها کمک می کند . ممکن است زیبایی صد در صد به آنها ندهد ولی ظاهر و چین و چروک های دور چشم را اصلاح می کند .

دکتر حمید رضا فلاحی جراح زیبایی فک و صورت در اهواز و بهترین جراح بینی در اهواز با استفاده از متد های نوین به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۳۳۳۸۶۶۷۵-۰۶۱ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از جراحی پلک

بهتر است دو تا سه روز بیمار در حالت دراز کش کامل قرار نگیرد و موقع دراز کشیدن سر بیمار حدود سی درجه از تمام بدن بالاتر باشد . مخصوصا در بیست و چهار ساعت اول از کمپرس سرد در نواحی اطراف چشم و ابرو استفاده نمایید و این کمک می کند تا ورم ها خیلی زیاد و آزار دهنده نباشد . حدود سه تا پنج روز با تجویز پزشک در صورت درد می توانید از مسکن و آنتی بیوتیک استفاده نمایید . بیمار یک روز بعد از عمل می تواند استحمام نماید و شستشوی محل زخم هیچ مشکلی برای زخم ایجاد نخواهد کرد . حدود پنج روز بعد از عمل پلک بخیه ها کشیده می شود و بیمار می تواند بعد از پنج روز فعالیت های خود را انجام دهد . بعد از انجام جراحی از دیدن طولانی مدت تلویزیون و نور آفتاب خودداری کنید .

هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی بلفاروپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال هزینه جراحی پلک بالا با هزینه جراحی پلک پایین با یکدیگر متفاوت می باشد . در راستای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در اهواز مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

مراقبت های بعد از جراحی پلک

بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.