اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی

در هزینه ی کلی جراحی زیبایی، عوامل متعددی دخیل اند . از جمله مواردی که در هزینه جراحی موثر است : هزینه بیهوشی، هزینه ی کلینیک یا بیمارستان و نوع بینی بستگی دارد . در اغلب موارد هزینه بیهوشی در جراحی بینی به عنوان هزینه بیمارستان دریافت می شود و شامل هزینه اضافه نمی گردد .

هزینه جراحی زیبایی بینی
هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه ی جراحی ثانویه

بهتر است قبل از انجام جراحی زیبایی در خصوص نحوه جراحی و احتمال انجام جراحی ثانویه اطلاع کسب نمایید . بعضی از جراحان هزینه جراحی ثانویه را تا مدت زمان مشخص متحمل می شوند و پس از آن زمان هزینه کامل از فرد دریافت می نمایند .

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در دنیا می باشد . از سخت ترین جراحی های زیبایی در دنیا جراحی بینی است زیرا نیاز به طراحی سه بعدی دارد و پزشک باید تمامی انتظارات بیمار را برآورده کند .

بینی از نظر ساختاری به سه دسته تقسیم می شود: بینی دارای پوست نازک ، بینی استخوانی و بینی گوشتی .

  • بینی استخوانی

بینی استخوانی از نظر تکنیکی راحترین بینی است زیرا ضخامت کمی دارد و با کارهای مرسوم که انجام می شود معمولا بهترین نتیجه گرفته می شود .

  • بینی دارای پوست نازک

بینی با پوست نازک بخاطر اینکه ضخامت پوست بسیار کم است کوچکترین ناهمواری دیده می شود . خیلی ظریف و دقیق باید جراحی انجام شود تا نتیجه عمل به درستی انجام شود .

  • بینی گوشتی

در نقطه مقابل بینی های گوشتی هستند که به خاطر ضخامت شدیدی که وجود دارد و باید روی این بینی به خوبی کار شود تا ظاهر بینی بعد از عمل خوب باشد.

در هزینه ی کلی جراحی زیبایی، عوامل متعددی دخیل اند . از جمله مواردی که در هزینه جراحی موثر است : هزینه بیهوشی، هزینه ی کلینیک یا بیمارستان و نوع بینی بستگی دارد . دکتر حمید رضا فلاحی جراح زیبایی فک و صورت در اهواز و بهترین جراح بینی در اهواز با استفاده از متد های نوین به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۳۳۳۸۶۶۷۵-۰۶۱ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

عوارض جراحی زیبایی بینی

یکی از سوالات شایعی که اکثر افراد که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می نمایند در خصوص عوارض جراحی بینی است . باید گفت جراحی زیبایی بینی اگر درست و اصولی انجام شود عوارضی ندارد و اکثر عوارضی هم که اتفاق می افتد ناشی از عدم رعایت اصول اولیه است . حتما باید فرد قبل از انجام جراحی بینی حتما به مشاوره قبل از جراحی بپردازید و انتظارات خود را با پزشک در میان بگذارد .

عوارض بیهوشی و عوارض جراحی در اکثر جراحی ها اتفاق می افتد و شایع ترین عارضه که ممکن است در جراحی زیبایی بینی رخ دهد ناراضی بودن بیمار از نتیجه عمل است و می توان با مشاوره قبل از جراحی و در میان گذاشتن انتظارات فرد با جراح از بروز چنین عوارض احتمالی پیشگیری کرد .

عوارض بعد از جراحی بینی

به دلیل اینکه این جراحی یک جراحی زیبایی است باید بدانید که عمل های زیبایی جز کم عارضه ترین عمل ها است و عوارض خیلی کم و نادری دارد . عوارض جراحی در زیبایی ها زیر پنج درصد می باشد و از جمله عوارضی که ممکن است ایجاد شود: گوشت اضافه در بینی، ناصافی در قوز بینی، پهن شدن غضروف های بینی که در اثر گوشت های اضافی در بینی رخ می دهد و با تزریق آمپول های کورتون برطرف می شود . گاهی اوقات ممکن است مشکل تنفسی که از قبل وجود داشته باقی بماند و اینکه به دلیل برداشتن بیش از حد غضروف ها به وجود آید . همه ی این ها بسته به تکنیک و تجربه جراح دارد و تمامی این عوارض در صورت انتخاب افراد نامتخصص و ناکارآمد رخ می هد . لذا جهت پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به جراح بینی مجرب مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی در اهواز مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

جراحی بینی به روش بسته

جراحی بینی باز

مشاوره جراحی بینی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.