اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

جوانسازی به وسیله تزریق چربی به صورت که در سالهای اخیر خیلی رواج پیدا کرده است و خیلی جایگاه خاصی را برای خود پیدا کرده و این یک نوع روش کاملا طبیعی هست و ماده ای که دارد تزریق می شود از بدن خود فرد هست.

 

مزایای تزریق چربی به صورت

هیچ نوع عارضه ای ندارد و پس نمیزند و احتمال عفونت بسیار بسیار ناچیز هست و اگر درست و به جا با ظرافت های خاص خودش این ماده تزریق شود ماندگاری طولانی دارد. آمبلی در این روش به هیچ عنوان نمی اندازد و هیچ گونه خطراتی فرد را دنبال نمی کند. بخاطر همین نکات تزریق چربی به صورت بسیار عمومیت دارد پیدا می کند و جایگزین تعدادی از جراحی های زیبایی می شود. در حقیقت در گذشته خیلی تمایل بود زمانی که فردی دچار شل شدن و افتادگی پوست می شد جراحی کشیدن پوست و یا جراحی لیفتینگ صورت را پیشنهاد می کردند درصورتی که به طور کل جایگزین نشده است و در خیلی از موارد جایگزین بسیار خوبی برای لیفت شده است. اگر در خیلی از موارد قوام پوست ما خیلی کم باشد و یا اینکه شل باشد تزریق چربی نمی تواند جایگزین خوبی باشد ترکیب این دو تزریق چربی و لیفت ایده آل خواهد بود. ولی در موارد دیگر که شلی پوست بسیار نباشد تزریق چربی جایگزین عالی برای جراحی لیفت هست و جوانسازی پوست خیلی خوبی را دارد.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

تئوری که برای پیر شدن پوست مطرح کرده اند به این گونه است، به طور مثال: یک انگور را درنظر بگیرید این انگور را در مقابل آفتاب و یا در محیط بیرون قرار دهید بعد از مدت کوتاه که این انگور را در محیط بیرون قرار می دهیم آبش را به تدریج از دست می دهد و کم کم و به مرور زمان به یک سمت می رود که مشابه کشمش می شود.

علاوه بر اینکه کشش و ظاهر پوست همچنان که انگور به کشمش تبدیل می شود دچار مشکل می شود این حجم هم کاهش پیدا می کند. پس برای اصلاح این هم باید حجم دهی بکنیم به صورت و هم باید شکل دهی بکنیم و ظاهر حالت یکنواخت را بدهیم. ولی آنچه پایه اصلی این اصلاح و جوان سازی را ایجاد می کند حجم دهی هست چون این انگور کل بافتش را از دست داده است.

ما در این عمل می آیم این چهره را از حالت کشمش تبدیل می کنیم به انگور و جوان سازی را انجام می دهیم و عمدتا از ناحیه شکم و یا پهلوها و گاهی هم از ران و باسن چربی های اضافی گرفته می شود و طی مراحلی که بر روی این چربی ها انجام می شود که هر کدام از این ها ظرافت های خاص خود را دارد و سلول های چربی ها ماندگاری طولانی تری داشته باشند و هر چقدر دچار آسیب کمتری داشته باشند ماندگاری شان بیشتر می شود.

نواحی تزریق چربی به صورت

تزریق در هر ناحیه از صورت که فرد بخواهد و نیاز داشته باشد نواحی نظیر: با تزریق چربی چانه برای کسایی که نیاز هست چانه شان تقویت شود. در ناحیه گونه جاهای فرورفتگی، پیشانی، ناحیه بین بینی و لب و اطراف آن، در ناحیه انتهای ابرو، زیر چشم منتها هر چقدر از بالای صورت به سمت پایین بیاییم ماندگاری چربی کاهش پیدا می کند.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

تزریق چربی هر چقدر به صورت ظریف و علمی تزریق شود ماندگاری در ناحیه گونه نود درصد و باقی می ماند و برای زیر چشم شاید بین نودتا صد درصد و بین چین لب و بینی حدود هفتاد درصد و در لب کمتر از هفتاد درصد حدود پنجاه درصد نیز می باشد.

تعداد دفعات تزریق چربی به صورت

حداقل تعداد دفعات دو بار نیز باشد که یک بار همان دفعه اول صوررت می گیرد و بار دوم هم حدود دو تا سه ماه بعد تکرار و اصلاح می شود. در ابتدا میزان چربی را به طور کامل استفاده می شود و چربی اضافه را فرد در فریزر نگه داری میکند تا حدود دو تا سه ماه بعد برای ترمیم استفاده شود.

نحوه تزریق چربی به صورت

پزشک داروی بی حسی عمیق را به بیمار تزریق می کند تا فرد متوجه نحوه عمل و درد نشود.

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت با توجه به نیاز مورد نیاز تزریق برای صورت هر فرد متفاوت است . بنابراین در زمان انجام مشاوره ، متخصص پوست به شما هزینه تزریق چربی را اطلاع می دهد .

برخی از خدمات دکتر فلاحی:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

باتشکر مدیریت سایت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.