اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

پروتز گونه در اهواز

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر روز بیشتر از قبل به سوی مد و زیبایی در حرکت است. افراد برای دستیابی به چهره‌ی زیبا حاضر به جراحی زیبایی هستند. از جمله‌ی این عملها، پروتز گونه است. این عمل برای افرادی که گونه ندارند و صورتشان برجستگی ندارد، مناسب است. متقاضیان این جراحی باید پیش از اقدام به جراحی اطلاعاتشان را راجع به ساختار، روش انجام، هزینه و اقدامات قبل و بعد از پروتز گونه تکمیل نمایند. یکی از مهمترین شناسایی پزشکان و متخصصانی است که این جراحی را انجام می‌دهند. افرادی که تمایل به انجام پروتز گونه در اهواز دارند می‌توانند به دکتر حمیدرضا فلاحی جراح فک و صورت در اهواز مراجعه کنند.

پروتز گونه چیست

کاندیدای انجام این جراحی افرادی هستند که صورتشان صاف است و علاقه دارند گونه‌هایشان برجسته باشد. همچنین افرادی که در اثر افزایش سن حجم گونه‌هایشان از بین رفته است می‌توانند مشکلشان را با این روش حل کنند. این جراحی به دلیل سادگی و هزینه‌ی پایین متقاضیان بسیاری را جلب کرده است. پروتز گونه از سال ۱۹۵۶ در زیباسازی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و از مواد ترکیبی گوناگونی به وجود آمده است که از مواد تقریباً سخت تا مواد قابل انعطاف متغیر می‌باشند. فرم‌ها و سایزهای پروتز گونه متنوع است و می‌توان به صورت سفارشی و با ساختار ویژه آنها را ساخت. برخی از انواع پروتز گونه مثلاً آنهایی که با سیلیکون ساخته شده‌اند با بافت استخوان ادغام نمی‌شوند و خیلی راحت می‌توان بعداً آنها را جدا ساخت. سایر پروتزهای گونه مانند پروتز هیدروکسی آپاتیت با بافت طبیعی استخوان ادغام و در واقع بخشی از ساختار گونه می‌شوند.

روش انجام پروتز گونه

برای انجام این روش ابتدا جراح ناحیه‌ی مورد نظر را مورد بی‌حسی موضعی قرار می‌دهد. این جراحی به صورت سرپایی و در مدت زمان حدود یک ساعت انجام می‌شود. دلیل استفاده از بی‌حسی ایجاد حالت راحتی یا حتی خواب در بیمار است. بعد از بی‌حسی بالای گونه را جهت ورود ایمپلنت با یک شکاف کوچک باز می‌کنند. ایمپلنت را داخل آن قرار می دهند، سپس بخیه می‌زنند. برای بستن شکاف می‌توان از بخیه‌های حل شونده در داخل دهان کمک گرفت. بعد از عمل جراحی یک پوشش پارچه‌ای تنگ که به ماسک شباهت دارد را برای پوشاندن صورت بیمار به کار می‌برند. این پوشش از میزان ورم بعد از عمل می‌کاهد و باعث می‌شود ایمپلنت در جای درست خود در سطح استخوان قرار بگیرد و در بافت نرم صورت شناور نشود.

برخی از خدمات دکتر فلاحی:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

باتشکر مدیریت سایت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.