اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

بوتاکس در اهواز

بوتاکس در اهواز

یکی از روشهای جوانسازی پوست و برطرف کردن چین و چروکهای صورت که در اثر افزایش سن ایجاد شده‌اند، تزریق بوتاکس است. این عمل کم‌تهاجمی به شمار می‌رود. روش کار بوتاکس پر کردن فرورفتگی‌های پوست و فلج کردن عضلات فعال تولید کننده‌ی چین و چروک است که نتیجه‌ی این امر پوستی صاف و بدون خط و چروک می‌باشد. برای انجام این کار باید ابتدا مطب‌ها و مراکز بوتاکس در هر شهری شناخته شود. به عنوان مثال ما به افرادی که در صدد انجام بوتاکس هستند دکتر حمیدرضا فلاحی جراح فک در اهواز را پیشنهاد می‌کنیم.

روش انجام بوتاکس

در این تکنیک زیباسازی، ابتدا ناحیه مورد بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد، سپس ماده‌ی بوتاکس در زیر پوست به عضله‌ی پرکاری که تولید چین و چروک می‌کند، به وسیله‌ی سوزن‌های مخصوص تزریق می‌شود. تأثیر مواد تزریق شده بلافاصله قابل مشاهده است ولی برای دیدن نتیجه‌ی نهایی باید یک هفته تا ده روز صبر کرد.

ویژگی‌های بهترین پزشک بوتاکس در اهواز

پوست اصلی‌ترین، گسترده‌ترین و فعال‌ترین عضو بدن است و در حفظ آن باید کوشا باشیم. پوست صورت حساس‌ترین بخش پوست بدن است به همین دلیل برای انجام هر گونه عمل زیبایی روی آن باید کاملاً مطمئن باشیم و روشهایی را انتخاب کنیم که مورد تأیید سازمان بهداشت و درمان قرار داشته باشد. همچنین در انتخاب پزشک برای انجام این عملها باید نهایت دقت را به عمل بیاوریم و پیش از اقدام به نحو احسنت درباره‌ی پزشک مورد نظر تحقیق کنیم. پزشکی که انتخاب می‌کنیم باید در زمینه‌ی بوتاکس تحصیلات داشته باشد و از معلومات کافی، مهارت و تجربه‌ی مورد نیاز برای انجام تزریق بوتاکس برخوردار باشد. دکتر حمیدرضا فلاحی جراح فک در اهواز اکثر بوتاکس‌هایی که انجام داده‌اند با موفقیت همراه بوده است.

مشاوره قبل از تزریق بوتاکس

در جلسه‌ یا جلسات مشاوره قبل از تزریق بوتاکس برخی موارد مثل سلامتی فرد و پرونده‌ی پزشکی او جهت مطلع شدن از سابقه‌ی مصرف دارو یا بیماری‌های او بررسی می‌شوند و سپس دکتر طریقه‌ی انجام عمل، زمانی که عمل به خود اختصاص می‌دهد، عوارض احتمالی و هزینه‌ی این عمل را به طور کامل برای بیمار شرح می‌دهد و در تصمیم‌گیری به او کمک می‌کند.

مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس

دکتر بعد از تزریق مراقبتهای بعد از عمل را کاملاً برای بیمار توضیح می‌دهد و روند درمان و میزان تأثیر تزریق بوتاکس را در جلسات معاینه‌ای که بعد از عمل با بیمار برگزار می‌کند، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

برخی از خدمات دکتر فلاحی:

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

باتشکر مدیریت سایت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.