اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه در اهواز

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه برای افرادی بکار می رود که مشکلی در قسمت دندانی فک ندارند و محل قرار گیری فک بالا و پایین آن ها طبیعی است و به راحتی دندان هایشان روی هم جفت می شود ، اما استخوان چانه آن ها یا عقب است یا جلو است که این امر موجب شده است که چانه آن ها در موقعیت مناسبی قرار نگیرد ، بزرگ و کوچک بودن چانه می تواند در زیبایی صورت تاثیر منفی بسیاری بگذارد با جراحی زیبایی چانه به راحتی می توان این مشکل را برطرف کرد . نحوه جراحی زیبایی چانه همانند جراحی فک می باشد اما بروی فک بالا و پایین هیچ جراحی صورت نمی گیرد و اقدامات لازم در حین جراحی بروی استخوان چانه صورت می گیرد. جراحی زیبایی چانه  از طریق برش های داخلی دهان انجام می گیرد و هیچ گونه برشی بروی پوست ایجاد نمی شوند.

جراحی زیبایی چانه

ژینوپلاستی استخوانی

از طریق برشی که توسط جراح در دهان ایجاد می شود استخوان چانه آزاد می شود ، در چانه هایی که عقب می باشد با دو روش جراحی می توان چانه را جلو یا بالا آورد ، ژینوپلاستی استخوانی یکی از روش هایی می باشد که در جراحی زیبایی چانه مورد استفاده قرار می گیرد این روش جراحی با برشی بروی خود استخوان چانه انجا می گیرد و چانه جلو یا بالا آورده می شود و در نهایت در محل مناسبی با پیچ فیکس می شود  در نتیجه فرم زیبایی در چانه ایجاد می شود .

از مزیت های این روش می توان به این موضوع اشاره کرد که تمامی اقدامات لازم بروی استخوان چانه صورت می گیرد و برای جلو آوردن چانه از پروتز استفاده نمی شود. به همین علت است که بیشتر جراحان از این روش جراحی استفاده می کنند زیرا در این روش از هیچ جسم خارجی برای جایگذاری در چانه استفاده نمی شود  و در نتیجه ریسک عفونت کاهش پیدا می کند .

ژنیوپلاستی با پروتز

روش دیگری که در جراحی زیبایی چانه مورد استفاده قرار می گیرد ژنیوپلاستی با پروتز است ، در این روش برای ایجاد یک فرم زیبا در چانه از پروتز استفاده می شود ، بعد از ایجاد برش لازم و آزاد کردن استخوان چانه پروتز در ناحیه مناسبی جایگذار می شود و چانه جلو آورده می شود .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.