اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

بهترین زمان جراحی ترمیمی بینی

بهترین زمان انجام جراحی ترمیمی بینی

زمان انتظار برای عمل ترمیم بینی

جراحی زیبایی بینی که امروزه طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است با اهدافی همچون زیبایی یا درمانی انجام می گیرد . در ابتدا توسط جراح بینی تمامی نقایص بینی مورد بررسی قرار می گیرد و متناسب با ساختار بینی نواقص بینی بطور کامل برطرف می شود و فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود . ممکن است در جراحی که صورت می گیرد تمامی نواقص برطرف نشود یا مشکلاتی بعد از جراحی بوجود آید که می توان با عمل ثانویه بینی تمامی این مشکلات را برطرف کرد .

بهترین زمان جراحی ترمیمی بینی
بهترین زمان جراحی ترمیمی بینی

این جراحی نسبت به سایر جراحی ها پیچیده تر می باشد بنابرین نیاز است جراح بینی تجربه بسیار بیشتری داشته باشد  . بدلیل اینکه در جراحی اولیه بینی دستکاری هایی بروی غضروف و استخوان بینی صورت گرفته است ، جراحی ترمیمی بینی کمی با مشکل مواجه می شود . زمان انجام این جراحی در نتیجه جراحی بسیار می تواند تاثیر گذار باشد ، در صورتی که خواهان انجام این جراحی می باشید و جراحی ترمیمی بینی به صلاح شما باشد ، در رابطه با زمان انجام این جراحی مشاوره های لازم را از پزشک خود دریافت نمایید و زمان مناسبی را برای انجام این جراحی تعیین کنید زیرا در غیر این صورت و انجام این جراحی در زمان نامناسب، می تواند باعث شود که نتوان نتیجه دلخواه را از جراحی ترمیمی بینی دریافت کرد .

عزیزان شهر اهواز که خواهان جراحی ترمیمی بینی خود هستند در رابطه با زمان مناسب برای انجام این جراحی سوالات متداولی را از دکتر فلاح جراح بینی در اهواز می پرسند .

دکتر فلاح در پاسخ به این سوال می فرمایند برخی از مشکلات جزئی را می توان بعد از گذشت چندین ماه با جراحی ترمیمی بینی برطرف کرد اما بهترین زمان برای جراحی ترمیمی بینی بعد از گذشت یک سال از جراحی اولیه بینی می باشد که روند بهبودی بطور کامل سپری شده است و مشکلات واقعی بینی نمایان شده است .

در صورت بروز چه مشکلاتی جراحی ترمیمی بینی انجام می یگرد ؟

عدم قرینگی سوراخ های بینی

برطرف نشدن کامل قوز و برآمدگی روی بینی

انحراف بینی

کوچک شدن بیش از حد بینی

کوچک شدن بیش از حد سوراخ های بینی

مشکلات تنفسی

توجه نمایید که برخی از مشکلات بینی ممکن است بدلیل تورم بینی باشد ، به همین علت باید صبر نمایید تا تورم بطور کامل از بین برود .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.