اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی زیبایی بینی

هر آنچه که در رابطه با جراحی بینی استخوانی باید بدانید :

هر آنچه که در رابطه با جراحی بینی استخوانی باید بدانید :

بیشتر افرادی که متقاضی این نوع عمل زیبایی می باشند از دسته افرادی هستند که بینی های استخوانی  و قوز روی بینی دارند. این دسته از افراد می توانند با انجام دادن عمل زیبایی بینی ، فرم وظاهر بینی خود را اصلاح و طبق اجزای صورت ، بینی خود را عمل کنند .

جراحی بینی

  روش هایی که در جراحی بینی استخوانی انجام می شود چه نوع روش هایی می باشد ؟

در مجموع عمل زیبایی بینی به دو روش صورت می گیرد که در روش اول به صورت کامل پوست از روی بینی برداشته می شود و باعث کاهش غضروف و استخوان می شود تا ظاهر و فرم زیبایی در بینی به وجود بیاید و در نتیجه قوز و برآمدگی از روی بینی برداشته می شود به این روش عمل روش باز گفته می شود . در روش دوم به طور کل پوست از روی بینی برداشته نمی شود اما به واسطه یک وسیله خاص به سمت بالا نگه داشته می شود تا کارهای لازم برروی بینی انجام شود .

امکان دارد فرم بینی بعد از عمل جراحی به حالت اولیه برگردد  ؟

تحت هیچ شرایطی این امکان وجود ندارد و سپس بعد از عمل جراحی بینی استخوانی احتمال بازگشت کمیاب می باشد . اما به بیمار توصیه می شود حتما مراقبت های بعد از عمل جراحی را انجام دهند تا به بهترین نتیجه بعد از عمل را دریافت کند .

چه مدت زمان بیمار تحت عمل جراحی بینی استخوانی قرار می گیرد ؟

زمان عمل جراحی بینی بستگی به تغییرات بینی دارد اما اصولا زمان عمل جراحی بینی یک تا سه ساعت می باشد . بعد از جراحی بینی شخص احتیاجی به بستری ندارد و مرخص می شود .

بعد از جراحی عمل بینی استخوانی می توان ورزش انجام داد ؟

توصیه می شود بعد از جراحی بینی حتما تحرک داشته باشید و به صورت آرام راه بروید . کارهای روزمره را می توانید انجام دهید اما برای انجام فعالیت های سنگین عجله نکنید و در ماه های اول هیچگونه فعالیت های سنگین انجام ندهید .

برای بهبود و رفع کبودی های بعد از عمل جراحی بینی چه روش هایی را باید پیش گرفت؟

 از کمپرس یخ می توان استفاده کرد و سعی کنید سر خود را بالاتر از سطح بدن نگه دارید .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.