اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

بهترین برند ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت دندان

یکی از سوالات متداولی که از دکتر حمید رضا فلاحی جراح فک در اهواز پرسیده می شود، این است که بهترین نوع ایمپلنت دندان کدام برند است و با استفاده از کدام نوع می توان نتایج خوبی را بدست آورد .

در پاسخ به این سوال دکتر فلاحی می فرمایند برای بدست آوردن یک نتیجه مطلوب از ایمپلنت دندان ۳ فاکتور مهم می باشد

  1. تخصص و تجربه پزشک
  2. انتخاب یک مارک معتبر ایمپلنت دندان
  3. مراقبت و رعایت بهداشت پس از اتمام دوره درمان توسط خود فرد

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با انواع ایمپلنت دندان پرداخته می شود، با توجه به شرایط دندان و و ضعیت بیمار پزشک بهترین نوع ایمپلنت دندان را انتخاب می نماید .

بهترین برند ایمپلنت دندان
بهترین برند ایمپلنت دندان

ایمپلنت زیمر

یکی از بهترین برندهای ایمپلنت دندان، ایمیپلنت زیمر است که از برندهای معروف امریکا می باشد. ایمپلنت زیمر دارای طراحی های منحصر به فردی می باشد و جزء ایمپلنت های گران به حساب می آید .

ایمپلنت استرا

ایمپلنت استرا یکی دیگر از انواع ایمپلنت های دندانی می باشد که با استفاده از این نوع ایمپلنت دندان میزان تحلیل استخوان بسیار کمتر می باشد

برای اصلاح طرح لبخند برند ایمپلنت استرا بهترین گزینه می باشد زیرا این نوع ایمپلنت بخاطر طراحی منحصر به فردی که دارد برای پرکردن جای خالی دندان های جلویی بسیار ایده ال می باشد .

ایمپلنت استرامن

ایمپلنت استرامن جزو برترین برندها به حساب می آید، این ایمپلنت ساخت کشور سوئیس می باشد، که در ایران به نام آی تی آی شناخته می شود . قیمت این نوع ایمپلنت گران می باشد به همین علت است زیاد مورد استقبال قرار نگرفته است ، اما کیفیت بسیار بالایی دارد .

ایمپلنت ترى اى ۳I

ایمپلنت تری ای ۳I دارای طراحی بسیار خاصی می باشد ، این ایمپلنت ساخت کشور آمریکا می باشد و جزو ایمپلنت های بسیار خوب و موفق می باشد، با استفاده از این نوع ایمپلنت دندان تحلیل استخوان بسیار کاهش یافته است

ایمپلنت نابل بایوکر

میزان موفقیت ایمپلنت نابل بایکو بسیار بالا می باشد، و در حال حاضر جزو ایمپلنت های معتبر شناخته شده است که می توان موفق ترین نتایج را با استفاده از این نوع ایمپلنت دریافت کرد .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.