اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

ایمپلنت دندان

سوالات متداول در رابطه با ایمیپلنت دندان

آیا در کاشت ایمپلنت دندان محدودیتی در سن وجود دارد ؟

انجام ایمپلنت دندان بعد از رشد کامل فک و صورت انجام می گیرد ، در افراد مسن محدودیتی وجود ندارد اما باید قبل از کاشت ایمپلنت دندان معاینات لازم صورت گیرد .

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

آیا ایمپلنت دندان نیاز به بیهوشی و بستری شدن دارد ؟

عموما کاشت ایمپلنت بصورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود ، اما در برخی از موارد که نیاز به پیوند استخوان می باشد ممکن است کاشت ایمپلنت با بی هوشی عمومی انجام گیرد .

طول عمر ایمپلنت دندان چقدر است ؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر حمید رضا فلاحی جراح فک و صورت در اهواز پرسیده می شود، مدت ماندگاری ایمپلنت دندان می باشد. در پاسخ به این سوال دکتر فلاحی می فرمانید در صورتی که مراقبت های لازم به خوبی توسط خود فرد صورت گیرد و از برند درجه یک استفاده شود ایمپلنت دندان ماندگاری بسیار طولانی مدتی دارد .

آیا این امکان وجود دارد که بدن ایمپلنت جایگذاری شده را پس بزند ؟

امکان وجود این عارضه بعد از ایمپلنت دندان بسیار نادر می باشد، اما این احتمال وجود دارد که بدلیل ضعف استخوان ، ایمپلنت به استخوان جوش نخورد، قبل از ایمپلنت دندان باید تمامی معاینات لازم توسط پزشک صورت گیرد .

آیا تفاوتی در برندهای ایمپلنت وجود دارد ؟

برند های ایمپلنت مختلفی در ایران موجود می باشد، حتما از جراح خود بخواهید که از بهترین برند برای شما استفاده نماید تا بتوانید نتایج خوبی را بدست آورید ، کیفیت ایمپلنت مورد استفاده در دریافت بهترین نتیجه بسیار تاثیر گذار می باشد حتما قبل از انجام ایمپلنت دندان راجع به برند ایمپلنت از جراح خود اطلاعات لازم را جویا شوید و در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت نمایید

بعد از کاشت ایملنت دندان محدودیتی در غذا خوردن وجود دارد ؟

بعد از ایمپلنت دندان به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل توصیه می شود از غذاهایی سفت و سرد استفاده نشود ،بدلیل برشی و جراحتی که ایجاد می شود مصرف غذاهای جویدنی و سفت می تواند باعث ایجاد درد شود . بعد از گذشت مدتی که روند بهبودی بطور کامل سپری شد به راحتی می توان از هر نوع غذایی بدون هیچ نگرانی استفاده کرد . عزیزان شهر اهواز که خواهان ایمپلنت دندان در اهواز می باشند می توانند مشاوره های لازم را از طریق را های ارتباطی سایت از دکتر حمید رضا فلاحی جراح فک و صورت در اهواز دریافت نمایند .

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.