اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی یکی از جراحی های زیبایی بینی می باشد . در این جراحی با برش هایی در ناحیه پره های بینی  باعث به وجود امدن تغییراتی می شود . لازم به ذکر است در انتخاب جراح حتما باید دقت کنید .

جراحی پره های بینی
جراحی پره های بینی

 

جراح باید به آناتومی بینی شناخت کافی داشته باشد که در نهایت با داشتن تجربه و مهارت کافی جراحی موفقی خواهد  داشت . که در این صورت  محل بخیه ها مشخص نبوده و تفاوت چشمگیری بعد از جراحی برای فرد به وجود میاد .

پره های بینی به دلیل حساسیت از اهمیت بسیاری برخوردار است . نحوه بخیه زدن پره های بینی باید به گونه ای باشد که باعث مشکلاتی همچون ایجاد گوشت اضافه و اسکار بعد از جراحی نشود .

بهبود بخیه به عوامل ذیل بستگی دارد :

  • برش ها در محل مناسب و با اندازه لازم باشد و دقت کافی در بخیه زدن .
  • رنگ پوست و ضخامت و نرمی پوست .
  • مراقبت و نگهداری خود فرد و استفاده از کرم هایی جهت بهبود بخیه بعد از عمل جراحی .
  • افرادی دارای بینی های گوشتی بعد از جراحی با گوشت اضافه مواجه میشوند و این افراد نسبت به سایرین افراد دوره طولانی تری برای بهبود نیاز دارند که از روش هایی مانند لیزر هم میتوان برای ترمیم بخیه و رفع گوشت اضافه استفاده کنند .

مشکلات ناشی از کوچک کردن بیش از حد پره های بینی

توجه نکردن به آناتومی بینی بیمار قبل از عمل جراحی ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی در تنفس بیمار شود . که ممکن است پره های بینی یا ساختار نگهدارنده بینی بیمار ضعیف باشد که جراح از روش های تقویت و نگهدارنده در حین جراحی استفاده نکرده است . در این صورت بیمار مجبور است یکبار دیگر تن به جراحی دهد .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.