اهواز - کیانپارس - خیابان پهلوان شرقی- برج جام جم - طبقه 2    3334800 613 98+     شنبه تا چهارشنبه : 18:00 - 20:30

جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند یکی از متقاضیان جراحی زیبایی بینی هستند، این افراد بدلیل اینکه از ظاهر بینی خود ناراضی می باشند و بینی آن ها تناسبی با سایر اجزای دیگر صورت آن ها ندارد خواهان انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند ، سوالاتی در رابطه با این جراحی ذهن افرادی که خواهان انجام این عمل هستند درگیر کرده است که در این مقاله در ابتدا توضیح مختصری در رابطه با جراحی بینی گوشتی داده می شود و پس از آن به بیان توضیحاتی در رابطه با سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی پرداخته می شود .

جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

یکی از ویژگی های بارز بینی های گوشتی پوست فوق العاده چرب و ضخیم آن ها می باشد، بدلیل اینکه در جراحی بینی از پوست بینی کاسته نمی شود، جراحی بینی های گوشتی کمی دشوار می باشد . بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی استحکام کمتری دارند زیرا غضروف آن ها بسیار ضعیف می باشد این ویژگی موجب شده است که در حین جراحی ، تقویت غضروف صورت گیرد . با تقویت غضروف نوک بینی بعد از جراحی به هیچ عنوان حالت افتاده ای پیدا نمی کند . غضروف مورد نیاز در جراحی بینی گوشتی از تیغه میانی بینی گرفته می شود و در نواحی مورد نظر جایگذاری می شود . در مقاله جراحی بینی گوشتی در رابطه با نحوه انجام این جراحی و مراقبت های بعد از آن توضیحاتی داده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این مقاله مراجعه نمایید .

لازمه دریافت یک نتیجه مطلوب در جراحی بینی گوشتی چیست ؟

افرادی می توانند از این جراحی نتیجه مطلوب دریافت نمایند ، که به تمامی توصیه های جراحشان گوش فرا دهند . قبل از جراحی بینی گوشتی خود یک جلسه مشاوره با جراح خود داشته باشید و مشاوره های لازم را از جراح بینی خود دریافت نمایید . انتخاب یک جراح بینی با تجربه در موفقیت این جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد . عزیزان شهر اهواز که خواهان جراحی بینی گوشتی خود می باشند می توانند مشاوره های لازم را در رابطه با این جراحی از دکتر فلاحی جراح بینی اهواز دریافت نمایند .

آیا ممکن است بعد از انجام این جراحی مشکلی در تنفس ایجاد شود ؟

مواجه شدن با مشکلات تنفسی در روز های اول بعد از جراحی،  طبیعی است علت آن تومارت داخلی و خارجی ناشی از جراحی می باشد زمانی که این تورمات فروکش کرد اختلالات تنفسی شما برطرف خواهد شد .

تورمات ایجاد شده بعد از جراحی پس از گذشت چه مدتی از بین می روند ؟

این تورمات با گذشت زمان از بین می روند ، استفاده از کمپرس یخ برای کاهش این تورمات توصیه می شود . همچنین قرار دادن سر بالاتر از سطح بدن کمک شایانی در کاهش این تورمات خواهد کرد .

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.